Over ons

Graag stellen we via deze pagina ons team aan u voor.

Wie heb ik aan de lijn… ??
 

Of om even in de digitale termen te blijven, wie is de persoon achter die duidelijke, vriendelijke, goed omschrijvende, mooi verwoordende, alles zeggende, bijna altijd correct gespelde e-mails van L’exsellent? Hieronder een overzicht van het hele L’exsellent team. Inclusief onze trouwe viervoeter Lowieke. (Die weliswaar geen mails verstuurd maar zeker blij is als je een keertje op bezoek komt)

 

Naam: Lex Schröer
Functie: Zaakvoerder
Favoriete relatiegeschenk: Waterflesje
Mailadres: Lex@3920.be


Naam: Rebecca Bogaert
Functie: Zaakvoerder
Favoriete relatiegeschenk: Balpen
Mailadres: Rebecca@3920.be


Naam: Alexander Schröer
Functie: Office manager
Favoriete relatiegeschenk: Balpen
Mailadres: Alexander@3920.be


Naam: Hanne Geboers
Functie: Grafisch ontwerpster
Favoriete relatiegeschenk: Textiel
Mailadres: Hanne@3920.be


Naam: Susan Cremer
Functie: Boekhouding en administratie
Favoriete relatiegeschenk: Powerbank en waterflesje
Mailadres: Susan@3920.be


Naam: Sarina Vandael
Functie: Logistiek
Favoriete relatiegeschenk:
Mailadres: Sarina@3920.be

Filmpje volgt

 


Naam: Lowieke Schröer
Functie: Magazijnhond
Favoriete relatiegeschenk: Balletjes